ФК „Оборище” би „Конелиано” със 7:0

Разгромяваща победа от 7:0 записа днес ФК „Оборище” срещу „Конелиано” Герман на стадион „Орчо Войвода”.

Футболистите на панагюрския клуб започнаха срещата, играейки на принципа не дали, а с колко ще победят съперника. В първото полувреме голмайстори станаха Георги Нетов, Николай Манчев и Стоян Георгиев. Сред по-интересните моменти бе жълтият картон, получен от вратаря ни и изпусната дузпа от гостите. През второто полувреме Нетов и Георгиев отново реализираха по едно попадение, гостите си вкараха гол, а автор на последния разстрел на вратата на „Конелиано” бе Георги Какалов.
След този, десети, кръг на „В” Югозападната група, ФК „Оборище” е на първо място с 23 точки, следват ги от „Пирин” Гоце Делчев с 21 точки и „Сливнишки герой” с 20. На дъното на групата са от „Конелиано” с 5 точки.
Следващата седмица оборищенци гостуват на „Балкан” Варвара, домакинска среща има на 2 ноември с „Вихрен” Сандански.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …