събота , 27 април 2024
Моменти от мача СНИМКИ: Павлина Лалева

Тежка загуба на”Оборище” като домакин

Павлина ЛАЛЕВА

Днес тимът на ФК“Оборище” инкасира тежка загуба с 1:5 като домакин на втория отбор на “Септември “ – София. Гостите си решиха мача още през първото полувреме, когато вече водеха с 0:3.

През второ полувреме те отбелязаха още два. Почетното попадение за “Оборище” реализира Петко Петков. След днешната загуба отборът се свлече на 15-то място във временното класиране.

Десетилетни привърженици на ФК „Оборище“ разочаровани коментираха, че такова падение на тима не е имало.

Част от десетилетните привърженици на футбола, които бяха много разочаровани от играта на „Оборище“
СНИМКА: Павлина Лалева

Сред зрителите на мача бяха забелязани кандидат-кметът Желязко Гагов и бившият силен човек в клуба Илия Анчев.

Отборът на „Войводите“ с 3 победи в областното футболно първенство

Поредно безапелационно представяне на младите надежди от отбора на „Войводите“ в първенствата на БФС в …