събота , 27 април 2024
Победителките от ВК "Пан Волей" СНИМКАТА е от фейсбук страницата на тима

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. Мачът се игра в зала „Орчо Войвода“. С тази победа панагюрският тим затвърди  позицията си на 2 място в групата. Пред него е само изключително силният отбор на “ Марица“ Пловдив.
Вчера, 2 декември, кадетките на ВК „Пан Волей“ постигна друга изключителна победа и то  като гости. В двубой с “ Хебър“- Пазарджик панагюрки се наложиха с категоричен резултат 3:1 гейма и то без основен състезател.
И двете победи в този много силен полусезон са резултат на 6-годишен труд от всички – и състезатели, и треньори в лицето на Надка Деньова и Росица Ангелкова.

Състезатели на СК „ОДИН“ спечелиха златни медали на Европейското по таекуон-до

От 15 до 25 април в Копер, Словения, се провежда Европейското първенство по таекуон-до. Част …