Водещи новини

Победа и загуба за 12-годишните хандбалистки

За Поморие на 16 ноември пътували 12-годишните хандбалистки на ХК „Панагюрище”, за да участват в първия кръг от зоналното първенство. Първата среща била срещу домакините.

В началото нашите момичета започнаха неуверено, може би ранното ставане и дългия път се отразиха, но през второто полувреме се окопитиха и заиграха по-добре, коментираха треньорите Любка Карагьозова и Георги Атанасов. Мачът завършил с победа за панагюрки (5:4). Втората среща срещу Хасково се развила в обратен ред – при резултат 3:2 през първото полувреме, през второто настъпил тотален срив в играта панагюрки и закономерно загубили с 10:6. В срещата между поморийки и хасковлийки, победата била за Поморие. Така след първия кръг от зоналното първенство и трите отбора имат по 2 точки.
Съставът на „Панагюрище” е бил: Стоянка Варадинова-капитан, Катрин Чочева, Цветелина Спасова, Стела Дилова, Йоана Робова, Николета Иванова, Евелин Драганова, Стиляна Маркова, Стефани Навущанова, Ивана Панайотова.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …