четвъртък , 9 май 2024

„Оборище” надви „Витоша” с 1:0

С 1:0 за ФК „Оборище” срещу „Витоша” Бистрица завърши днешния мач, игран на стадион „Орчо Войвода”.

Срещата премина при традиционно сериозен зрителски интерес. Автор на единственото попадение бе Серафим Михайлов, а голът бе вкаран в първото полувреме. Втората част на срещата премина с редица положения, които нито един от двата отбора не успя да реализира успешно.
Следващият мач на мъжкия тим на панагюрския клуб е със „Германея” Сапарева баня на 3 октомври от 16.00 часа като гости. Домакинска среща нашите имат на 12 октомври от 16.00 часа с „Пирин” Гоце Делчев на панагюрския стадион.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …