събота , 27 април 2024

ФК „Оборище” разгроми „Струмска слава”

Повече от убедителна бе днешната победа на ФК „Оборище” срещу „Струмска слава” – Радомир.

В третия кръг от „В” Югозападна група роднит ни тим записа резултат от 5:0, при традиционно сериозен зрителски интерес на стадион „Орчо Войвода” в Панагюрище
Три бяха попаденията през първото полувреме – в 10-ата минута противниковата врата „разстреля” Даниел Младенов, в 30-ата – Денис Стоилов, в 45-ата отново Младенов. През второто полувреме натискът на оборищенци не намаля и в 62-ата минута Младенов записа третия си гол в мача, а петият гол за отбора бе с автор Обаси Окечукво в 69-ата минута.
Следващата среща на панагюрци е идната неделя като гости на „Места” – Хаджидимово.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …