Водещи новини

„Оборище” победи, следва мачът му с водача „Пирин”

Динамичен и нелек мач играха днес от ФК „Оборище” като домакин на „Вихрен”, Сандански.

Срещата бе част от 23 кръг във „В” Югозападната група. Панагюрци доминираха почти през всичките 90 минути на мача, но резултатът от добрата им игра дойде в продължението му, когато Владимир Каптиев реализира единствения гол. Така „Оборище” взе трите точки и запазва второто си място, на 10 точки от лидера – ОФК „Пирин”, Благоевград, който продължава да на върха в групата с 63 точки.
Следващата среща на зелено-белите е именно с водача – „Пирин” и ще се играе на 18 април. През есента двубоят между двата тима завърши с 5:1 за благоевградчани.
Към края на днешната среща имаше и неприятен инцидент със сблъсък между играчи на двата отбора, което наложи отвеждане на един от футболистите с линейка.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …