вторник , 21 май 2024
Водещи новини

Успешен зимен сезон за лекоатлетите на „Оборище“, които спечелиха 2 златни медала, 2 сребърни и 1 бронзов

Много успешно завършиха зимните шампионати за панагюрския Клуб по лека атлетика „Оборище”, обяви в социалните мрежи треньорът Катя Кроснарова.

Тя припомня, че при 18-годишните състезателят Иван Иванов спечели две шампионски титли – на 400 И 800 метра, и вицешампионска титла на многобой.
Във възрастовата група под 20 години Илияна Кокотанекова стана втора в тласкане на гюлле и на гърдите й блесна сребърен медал, а Даниел Немски взе бронзов медал на седмобой.

Освен от медалистите ръководството н клуба е довобно от представянето през сезона от Марин Раленеков,Иван Сейменов
Станислав Варадинов, Александра Кукова, Поля Червенкова, Теодора Тропчева, Георги Огорялков, Ралица Караколева, Мариела Стоилова, Цветка Ножделова, Цветомира Фандъкова,
Илиянка Кабланова, Николета Карабойчева, Ивон Гърбешкова.
Спортистите от КЛА „Оборище” продължават своята подготовка за предстоящите летни стартове.
Катя Кроснарова очаква на тях възпитанииците й да постигнат още по-добри резултати.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …