Водещи новини

Гимнастичките от „Мary Dance“ спечелиха отборно златен медал на международен конкурс, сребърни и бронзови отличия

В спортна зала “Триадица” в София на 29 април се проведе международен конкурс по художествена гимнастика,

на който домакин бе столичният клуб „ Академик“. В спортното събитие се участваха 750 състезатели, сред които и гимнастичките на панагюрски клуб „Мери денс“. Те се включиха в надпреварата за златото в трите възрастови категории и при трите спечелиха престижни места на почетната стълбичка.
Децата до 7 години успяха отборно да спечелят със съчетанието си
златен медал.

Треньор на пластичните деца и момичета е Цеца Славчева.
В дует с партньорката си Ивелина Барова тя също спечели златен медал.
За изпълнението на ансамлбовото си съчетание момичетата до 14 години от СК „Mary Dance“
окичиха гърдите си със сребърни медали, а за ансамбловото си съчетание момичетата до 10 години
се пребориха за третото място и получиха бронзови отличия.
Това е сериозно постижение за младите спортни тланти, тъй като спортен клуб „Мери денс“
ще навърши една година от съществуването си през май 2017 год.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …