Водещи новини

16-годишните ни хандбалистки победиха Сливница и паднаха от Хасково

Победа и загуба записаха 16- годишните хандбалистки в първия кръг на зоналното първенство в Хасково на 14 ноември.

Първият мач на панагюрки бе срещу Сливница. Нашите хандбалистки доминираха през цялото време  и победиха с  21:14 /8:5 на полувремето Втората среща панагюрки започнаха неуверено срещу отбора на Хасково и първото полувреме завърши 13:9 в полза на домакините. През второто полувреме нашите девойки показаха друго лице и успяха да изравнят играта. Десет секунди преди края на срещата при резултат 20:20 и топка във владение на домакинит грешка в нашата защита донесе победния гол на Хасково.Срещата завърши 21:20.След две седмици този отбор ще играе втори турнир в Сливница ,а  на 2-4 декември ще участва във финалния турнир за Купа България в Хасково.
Състав : София Пашова,Мария Маслева,Стиляна Добрева,Станислава Чакърова,Марина Чардакова,Евелин Драганова,Николета Иванова,Стоянка Варадинова,Катрин Чочева,Стефани Навущанова,Йоана Робова
На 19 ноември/събота/ в зала „Арена Асарел“ Хандбален клуб Панагюрище ще е домакин на турнир за 12- годишни момичета.Турнирът ще бъде за Купа на Сдружение на предприемачите – Панагюрище и ще започне в 11.00 часа.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …