Водещи новини

Отлично представяне на Мария Ангелова на Софийския маратон, П. Петров и Ив. Митовски също финишираха

В 33-ия Софийски маратон, който се проведе на 9 октомври, участваха и панагюрските лекоатлети

Петър Петров, ветеран, Иван Митовски /учител в СУ „Нешо Бончев“/ и лекоатлетката на КЛА „Борис Мулешков“ Мария Ангелова. И тримата бягаха в класическата дистанция 42.195 км, и финишираха.
Мария Ангелова се представи отлично, като пробяга разстоянието за  4,00.10 часа. Това е нейно лично постижение, което й отреди 24-то място в генералното класиране и 7-мо в националния шампионат.
За Петър Петров, който на 12 ноември ше навърши 80 години, това бе 30-то поредно участие в Софийския маратон и той пробяга класическата дистанция за 5.58.02 часа.
Над 3000 лекоатлети от над 50 държависе включиха тази година в Софийския маратон, като и при мъжете, и при жените победители бяха състезатели от Етиопия.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …