Водещи новини

Отборно панагюрци се класираха трети на държавното по самбо за мъже

На провелото се днес държавно първенство по самбо за мъже в  зала“Арена Асарел

трима от състезателите на СК „Бойни спортове“ – Панагюрище спечелиха сребърни медали: Тодор Каловски в категория до 52 кг., Христо Гюлев в категория до 57 кг. и Георги Шишков в категория до 74 кг. Бронзов медал в категория до 68 кг. завоюва Иван Хърков.
Делчо Сираков /кат. 52 кг./ и Венцислав Сурлеков /кат. 62 кг./ се наредиха на пети места.
От 25-те отбора, претендиращи за призови места, СК „Бойни спортове“ спечели отборно трето място.

Утре – 21 февруари, държавното първенство по самбо продължава, но за жените. Началото е 10.00 часа. СК „Бойни спортове“ очаква медал от Милена Хъркова. Пак утре е и състезанието по бойно самбо, което прави дебют в Панагюрище. Старши треньорът на СК“Бойни спортове“ Иван Нетов съобщи, че в тази атрактивна дисциплина за Панагюрище ще играе световният шампион Мартин Маринков.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …