Страхотен мач за „Пан-Волей”

Трудна, но заслужена победа записа тази вечер „Пан-Волей”, а публиката в зала „Орчо Войвода” бе щастлива в края на мача.

Бялозелените играха срещу ВСК „Феникс” Пловдив, като първия гейм загубиха с 22:25, втория спечелиха с 25:21, третия отново загубиха с 14:25, в четвъртия отново надделяха с 25:18. В петия обаче бяха безапелационни, а феновете им не спряха да ги подкрепят и победата бе факт след общо час и половина игра.
Следващата среща на панагюрци, които са дебютанти от тази есен във Волеймания – любителската волейболна лига, дивизия Б2 е на 12 януари догодина, когато приемат „Кърджали Волей”.
Съставът на нашите е Коста Кунтов, Илия Костадинов, Мирослав Васев, Емил Васев, Димитър Велев, Димитър Мазнеков, Стоян Немигенчев, Стоян Джуджев, Добрин Колев, Аймен Магхарби, Иван Ангелков, Стоян Стоянов, Спас Чочков и Стоян Маринов.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …