Водещи новини

Убедителен финал на полусезона

Убедителна победа от 4:2 записа ФК „Оборище” в последния 15 кръг от есенния дял на футболното първенство в Югозападната „В” група, игран днес.

Гостите от „Чепинец” Велинград получиха четири попадения във вратата си през първото полувреме, като за бялозелените се разписаха Ангел Порпулов, капитанът Николай Иванов и на два пъти Филип Чипчев. Велинградчани успяха да реализират два гола през второто полувреме на мача.
В предпоследната среща, играна миналата неделя като гости на „Германея” Сепарева баня, панагюрци се наложиха с 1:0.
Оборищенци ще „зимуват” на 5-ото място след ОФК „Пирин”, „Сливнишки герой”, „Перун”, и „Миньор”. Победите на нашите са 9, равенствата 2 и загубите 3, головата разлика е 25 попадения срещу 16 получени гола.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …