четвъртък , 9 май 2024

Загуба на „Оборище” от първия в групата – „Пирин”

Най-злощастния си мач от началото на първенството изигра този следобед ФК „Оборище”. В 16 часа бе даден стартът на мача на стадион „Орчо Войвода”, където панагюрци приеха първенеца в групата „Пирин” Благоевград.

Пет бяха попаденията на съперниците във вратата ни – две през първото и три през второто полувреме, когато се случи и единственото попадение, записано в актива на „Оборище“.
През последните 20-ина минути нашите направиха сериозен опит да заличат головата разлика (изпусната бе и дузпа), но не успяха, въпреки че от „Пирин” останаха с девет души на терена. Така мачът завърши с 5:1.
Следващата неделя нашите гостуват на „Места”, които са във втората половина на „В” Югозападната група във временното класиране.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …