Водещи новини

ПРОГРАМА на държавните финали на Ученическите игри по волейбол

ПАНАГЮРИЩЕ-20-23.06 2024г., зала „Арена Асарел“

 УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

1.СУ „Георги Измирлиев“-Горна Оряховица

2.ПГИУ „Елиас Канети“-Русе

  1. Първа Езикова Гимназия -Варна

4.ППМГ „Гео Милев“-Стара Загора

5.ПГТТ „Атанас Димитров“-Нова Загора

6.ЕГ „Иван Вазов“-Смолян

7.СУ“Братя Каназиреви“ – Разлог

8.НГБГ-София

9.ППМГ „Екзарх Антим 1“-Видин

10.СУ „Нешо Бончев”-Панагюрище

 

                      Група „А”                                             Група „Б”

 

  1. Панагюрище                                         Разлог
  2. Стара Загора                     Русе
  3. Смолян                                          Нова Загора
  4. София                                                  Видин
  5. Варна                                             Горна Оряховица

 

ПРОГРАМА

20.06.2024г.-ЧЕТВЪРТЪК

09.00ч. А-2. Стара  Загора           А-5. Варна

10.00ч.-Официално откриване на първенството

11.00ч. Б-2. Русе                          Б-5. Горна Оряховица

12.15ч. А-3. Смолян                    А-4. София 

13.30ч. Б-3. Нова Загора             Б-4. Видин

14.45ч. А-5. Варна                       А-3. Смолян 

16.00ч. Б-5. Горна Оряховица    Б-3. Нова Загора

17.15ч. А-1. Панагюрище           А-2. Стара  Загора 

18.30ч. Б-1. Разлог                       Б-2. Русе

21.06.2024г.-ПЕТЪК

 

9.00ч. А-3. Смолян                        А-1. Панагюрище

10.15ч. Б-3. Нова Загора               Б-1. Разлог

11.30ч. А-4. София                        А-5. Варна

12.45ч. Б-4. Видин                        Б-5. Горна Оряховица

14.00ч. А-1. Панагюрище             А-4. София 

15.15ч. Б-1. Разлог                        Б-4. Видин

16.30ч. А-2. Стара  Загора            А-3. Смолян 

18.00ч. Б-2. Русе                           Б-3. Нова Загора

22.06.2024г.-СЪБОТА

9.00ч. А-4. София                          А-2. Стара Загора

10.15ч. Б-4. Видин                        Б-2. Русе

11.30ч. А-5. Варна                         А-1. Панагюрище

12.45ч. Б-5. Горна Оряховица      Б-1. Разлог

ЗА 9-10 МЯСТО

14.00ч.5А……………………………5Б…………………………….

ЗА 7-8 МЯСТО

15.15ч.4А……………………………4Б…………………………….

ПОЛУФИНАЛИ

16.30ч.1А……………………………2Б…………………………….

18.00ч.1Б…………………………….2А…………………………….

ЗА 5-6 МЯСТО

19.15ч.3А……………………………3Б…………………………….

23.06.2024г.-НЕДЕЛЯ

09.30ч.МАЧ ЗА ТРЕТО МЯСТО-ЗАГУБИЛИТЕ ПОЛУФИНАЛИТЕ

……………………………………………………………………………..

11.00ч.ФИНАЛ-ПОБЕДИТЕЛИТЕ ОТ ПОЛУФИНАЛИТЕ

……………………………………………………………………………………

12.00ч.НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ПЪРВЕНСТВОТО

Забележка ▪ победа с 2:0 – 3 т. ▪ победа с 2:1 – 2 т. ▪ загуба с 1:2 – 1 т. ▪ загуба с 0:2 – 0 т. ▪ служебна загуба – -1 т. /отнема се 1 точка/

Показател за класиране:

1 ви – Брой победи 

2 ри – Точки   

3 ти – Коефициент от спечелени спрямо загубени геймове

4 ти – Коефициент от спечелени спрямо загубени точки в геймове 

5 ти – Преки двубои

 

Вижте още

Пътен инцидент предизвика шофьор от Панагюрище, седнал зад волана след употреба на алкохол

Двама шофьори, употребили алкохол и предизвикали леки пътни инциденти, са установени от органите на реда …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт използва бисквитки (cookies), за да Ви покажем съдържанието, което Ви интересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия.