Г-н Петър Каменски, временно изпълняващ длъжността кмет на Община Панагюрище, награди победителите при мъжете.

Панагюрище беше домакин на Държавно индивидуално първенство по тенис на маса. Кметът награди победителите

От 31 май до 2 юни Панагюрище беше домакин на Държавно индивидуално първенство по тенис на маса, в което участваха близо 150 състезатели от цялата страна. Престижният спортен форум се проведе в зала „Арена Асарел“.

Шампионка при жените стана Цветелина Георгиева от “Юнак”, Ардино. Панагюрище спечели бронз при женските двойки. Кръстина Иванова от СКТМ “Асарел Медет” и Елица Грънчарова от “Пи Понг”, София, станаха трети, отпадайки от шампионките Мария Йовкова  от “Комфорт”, Варна, и Калина Христова от “Юнак”, Ардино.

Днес след обяд се състоя церемонията по награждаване на призьорите, на която присъства и  г-н Петър  Каменски, временно изпълняващ длъжността кмет на Община Панагюрище. Той връчи наградите на  шампионите на двойки Йоан Величков и Стефан Димитров / “Марек Дигеста спорт”, Дупница/ и на индивидуалния шампион при мъжете Христо Христонов от “Боровец” , Горна Оряховица.