вторник , 16 април 2024
Водещи новини
Отборът на ВК "Пан Волей" СНИМКАТА е предоставена от треньора Росица Ангелкова

Успешно започнаха участието си в Държавното първенство по волейбол и момичетата до 18 години

На Първи ноември ВК „ПАН ВОЛЕЙ” бе домакин на Държавното първенство по волейбол за момичета до 18 г. на Регион “ Тракия“ .В първия си мач панагюрки се изправиха срещу отбора на „Марица “ – Пловдив, от когото загубиха с 0:3 гейма. Със същия резултат другият отбор от Пловдив – „Марица 2022”  падна от девойките на ВК „Хебър” – Пазарджик. В последната среща  тимът на домакините бе много концентриран и успя да се наложи над ВК „Марица 2022”, като го победи с 3 :0 гейма.