Водещи новини

Белгийките се наложиха над националките ни по волейбол в първата контрола

Тази вечер в зала „Арена Асарел“ в Панагюрище се игра първият приятелски мач между националните женски отбори по волейбол на България и Белгия.

По предварителна уговорка между треньорите, за да пробват различни състави, двата тима изиграха 5 големи гейма. Крайният резултат бе 2:3 за Белгия. Още в първия гейм гостите показаха превъзходство в играта и срещата завърши с резултат 16:25. Във втория гейм българките доминираха в резултата и приключиха срещата с 25:21.
В третия гейм националките ни отново отстъпиха двубоят завърши с 17:25. Нищо по-различно не се случи и в четвъртия гейм, заковал резултат 20:25. В петия гейм българките играха най-добре, като се наложиха с резултат 25:20.
Утре – 10 август, двата отбора ще играят втора контрола. Началото е 18.00 часа.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …