Водещи новини

Осемгодишната Дара Маслева от Панагюрище стана втора на Държавното първенство по триатлон

На 15 юли в Русе се проведе Държавното първенство по триатлон – спринтова дистанция: 50 м плуване, 2.5 км колоездене и 500 м бягане.

В най-малката възрастова група на състезанието – родени 2009 г., участва и 8-годишното панагюрско момиче Дара Маслева. Тъй като в Панагюрище няма клуб по триатлон, тя участва от името на СК „Шампион“- Пазарджик.
В драматичната надпревара Дара Маслева се класира на второ място.
За подготовката на Дара по плуване имат заслуга треньорите Екатерина Радивчева и Димитър Аврамов, а с тренировките по бягане и колоездене са се заели нейните родители и батко й.
На Дара Маслева й предстоят още два старта по триатлон това лято. Единият е държавното първенство на Камчия -основна дистанция: 100 м плуване /в морето/, 5000 м колоездене и 1000 м бягане. Миналата година на същото състезание Дара спечели ПЪРВО място, въпреки че беше най-малкият състезател в групата си.
УСПЕХ и тази година!!!

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …