Водещи новини

Състезателите от Спортен клуб по тенис на маса „Панагюрище“ се представиха добре в БРГ- мъже

В събота и неделя в гр. Пловдив се проведе последният четвърти кръг на БРГ – мъже.

С отлична игра нашият отбор постигна от три мача три победи. Отборът в състав Даниел Качаков, Костадин Ленгеров. Димитър Илиев и Любомир Пейков спечелиха срещу отбора на СКТМ – гр. Хасково с 4:3, СКТМ „Марица“ – Симеоновград с 4:3 и СКТМ „Берое“ – Стара Загора, с 4:2. Мачовете бяха изключително драматични, като бившият Европейски шампион за юноши Костадин Ленгеров не загуби нито един мач, а Даниел Качаков спечели две много важни срещи срещу Хасково и Симеоновград при резултат 3:3.
През цялата година ръководството на клуба освен гореспоменатие опитни и рутинирани състезатели обиграваше и младите таланти Божидар Васев, Димитър Калоянов и Георги Бойчев.
От общо 8 състезаващи се отбора нашите състезатели заеха 4 място в крайното класиране, като малко не им достигна за медали.
До края на спортно-състезателната година клуба ще вземе участие във финалите на Държавното първенство за момичета и момчета до 10 г. и Държавното отборно и лично първенство до 21 г.Предстои и междузоновото първенство за 12 г. ,кадети и кадетки до 15 г., и
ВРГ 2 мъже. Очакваме за призови места да се борят Десислава Ботева, Нелина Петришка, Йоана Ботева, Димитър Калоянов, Божидар Васев и най-малките – Георги Бойчев, Близнаците Йордан и Матея Генови , Радостин Васев, Георги Тодореев , Станислав Метанов и братята Иван и Петър Вакарелови, Божидар Калпаков и други.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …