Водещи новини

Трима джудисти на ОСК „Панагюрище“ спечелиха медали в Гърция, като Ивелин Танковски взе златен медал

На 5 и 6 май в Аминдел, Гърция, се проведе международен турнир по джудо, в който участваха над 700 състезатели от 8 страни,

сред които и България. Обединен спортен клуб „Панагюрище“ се включи с трима състезатели – Ивелин Танковски, Алкивидиадис Ставридис и Георги Динков, които се представиха отлично. В категория 50 кг. Ивелин Танковски изигра 4 срещи, които спечели с ипон и окичи гърдите си със златен медал.
В категория +60 кг. Алкивиадис Ставридис и Георги Динков изиграха по 5 срещи и успяха да спечелят бронзови медали. Треньорът Александър Фръгов е много доволен от своите възпитаници.

Тази събота и неделя (12 и 13 май) ОСК „Панагюрище“ ще участва в държавния отборен шампиона по джудо за мъжее и жени, който ще се проведе в Пазарджик.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …