вторник , 21 май 2024
Водещи новини

12 български състезатели са в основната схема на Международния турнир „Асарел България Оупън“

След излизане на финалните резултати от квалификациите при мъжете българските състезатели,

попаднали в основната схема на турнира
„2016 ITTF WORLD TOUR ASAREL BULGARIA OPEN“, са 12. Това са Теодор Александров, Кирил Попов, Петко Габровски, Светозар Стоянов, Стефан Тодоров, Радослав Камберов, Станислав Голованов, Петьо Кръстев,
Константин Вътов, Денис Бекир, Владимир Петков, Стефан Попов.
Вчера квалификациите преодоляха три българскитандема. При мъжете напред в турнира продължават  Теодор Александров/Петьо Кръстев, а при жените – Анелия Карова/Елица Замфирова и сестрите Красимира и Мария Йовкови. За съжаление Анелия Карова не успя да се касира в основната схема при жени сингъл, след като по-рано  отпадна от Андреа Драгоман (Румъния)с 0-4 гейма, а националната ни шампионка при жените Красимира Йовкова загуби от Екатерина Гусева, Русия, с 2-4 гейма.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …