понеделник , 20 май 2024
Водещи новини

Пълен комплект медали за джудистите от СК „Бойни спортове”

Състезателите на спортен клуб „Бойни спортове” спечелиха пълен комплект медали от международен турнир по джудо, провел се тази събота и неделя в столичната зала „Локомотив”.

При 10-годишните Алкивиадис Ставридис спечелил първата си шампионска титла в категорията +55кг, сребро завоювал Иван Вулев на 34 кг, а бронз в същата категория Спартак Кеков. Бронз спечелил и Йоан Клинчев при 38-килограмовите.
При по-големите златен медал в категорията до 55кг спечелил Никола Петкански, а сребро при 38-килограмовите Виктор Танковски. Ивелин Танковски и Венцислав Сурлеков се борили за бронзови отличия, но станали пети. Заради контузия при девойки участие не е взела Йоана Пишмишова. Треньорите от панагюрския клуб споделиха, че са доволни от представянето на състезателите си в последното им за годината състезание.
В турнира участвали джудисти от 12 държави и двадесетина български клубове.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …