Първи места от Планинско бягане „Смилянски фасул” за мулешковци

Две първи места спечелиха състезатели на клуба по лека атлетика „Борис Мулешков” от Планинското бягане „Смилянски фасул”, провело се на 28 ноември.

При момчетата старша възраст пръв стана Златомир Радев, а Лушка Кокотанекова надбяга всички при девойките младша възраст. Въпреки, че е в категория ветерани, Павел Ширилинков от клуба участва при мъжете и стана пети, уточни треньорът Дончо Калпаков.
С това състезание състезателната 2015-та приключва за мулешковци, които започват подготовка за зимните стартове. Първите ще са през февруари в Добрич. Но преди това лекоатлетите ни по традиция в началото на януари ще бъдат на лагер в Хисаря.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …