Водещи новини

Даниел Немски е №1 в КЛА „Оборище”

Даниел Немски оглавява Десетката на клуба по лека атлетика „Оборище” за 2015 година, съобщи треньорът Катя Кроснарова.

През състезателния сезон Немски спечели сребърен и бронзов медал на овчарски скок в държавните първенства. На второ място е Радка Захариева, която стана бронзов медалист при жените в многобоя, трети е Иван Иванов – бронзов медалист в трибоя до 16 години, четвърти Теодор Немски – състезавал се на десетобой, пети Станислав Костов – участвал на препятствено бягане. Втората част на Десетката е: шесто място за Никола Кацарев – десетобой, седмо място за Мария Зайкова – хвърляния, осмо място за Демира Христоскова – многобой, девето място за Николай Петришки – хвърляния и десето място за Деница Ганина – хвърляния.
Кроснарова и Управителния съвет на клуба с председател Никола Йончев споделиха, че пожелават на всички лекоатлети още по-големи успехи през идващата 2016 година.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …