четвъртък , 9 май 2024

Първият официален мач на „Оборище” завърши с равенство

С равенство от 1:1 завърши първата официална среща на ФК „Оборище” във „В” Югозападната група за първенство 2014/2015 година.

Мачът се радваше на сериозен зрителски интерес на панагюрския стадион „Орчо Войвода”.
Голмайстор за панагюрци стана Георги Нетов в 33-тата минута, след няколко пропуска на оборищенци да се разпишат във вратата на „Велбъжд”- Кюстендил.
През второто полувреме №24 Максим Стойков получи червен картон и до края на срещата нашите играха с човек по-малко на терена, а броени минути преди края на мача гостите изравниха.

Следващата среща на „Оборище” е като гост на „Миньор”- Перник  на 24 август.
Снимки от днешната среща може да откриете на фейсбук страницата ни.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …