четвъртък , 9 май 2024

ФК „Оборище” надделяха над „Велбъжд 1919”

Победа от 2:1 записа днес на стадион „Орчо Войвода” ФК „Оборище” в 13-ия кръг от Югозападната „В” група.

Панагюрци надделяха над „Велбъжд 1919” в нервен двубой, в който зеленобелите вкараха гол от дузпа през първото полувреме, а гостите изравниха в средата на второто полувреме. В края му обаче нашите заслужено взеха трите точки. Сред интересните моменти от срещата бяха пропуск на кюстендилци от бялата точка и отменен гол на оборищенци във втората част заради засада.
Следващият мач на отбора, воден от треньора Танчо Калпаков, е на 17 ноември като гост на „Германея”, които към момента имат 14 точки и са на 12 място в групата.
Последният мач на панагюрци за есенния полусезон ще е на 24 ноември на стадион „Орчо Войвода” с „Чепинец” Велинград.

Кметът Желязко Гагов поздрави лично световния шампион по самбо Иван Хърков

Павлина ЛАЛЕВА С искрящи очи и слънчеви усмивки бе посрещнат тази вечер световния шампион по …