Водещи новини

Първата контрола на ФК„Оборище” завърши с победа

Отборът на ФК „Оборище” (Панагюрище) се наложи над „Балкан” (Варвара) с 2:0 в приятелска среща, играна на стадион „Орчо Войвода” на 17 юли, съобщи сайтът football24.bg. Лачов открил в 12-ата минута с глава, а само 7 минути по-късно същият се разписал за 2:0.

През второто полувреме и гостите погледнали към вратата на съперника си, но успели да стигнат единствено до една греда.
За oshtepan.com треньорът на панагюрци Красимир Манолов обясни, че в тази първа контрола е останал доволен от представянето на момчетата, особено от първите 30 минути на мача. Основната му цел е била даде на всички възможност да се изявят на терена, а той да види с какви състезатели разполага и от какви попълнения се нуждае тимът ни.
Следващата контрола на оборищенци е в Казанлък срещу местния „Розова долина”.

Девойките на ВК „Пан Волей“ затвърдиха второто си място в групата

Днес  девойките на Волейболен клуб „Пан волей“ победиха като домакини с 3:0 отбора на Свиленград. …