В бюджета за 2021 г. акцент ще бъдат малките населени места. Това заяви премиерът Бойко Борисов

гр. Панагюрище

ПРОДАВА СЛЕДНОТО

УПОТРЕБЯВАНО ОБОРУДВАНЕ:

В придружаващата музикална програма на Есенния немски базар в София участваха възпитаници
 На 27 септеври в зала "Арена Асарел" в Панагюрище се проведе третото издание на волейболния турнир за момичета
По предварителни данни инж.Георги Павлов е новият кмет на община Стрелча, в която днес се проведоха частични избори за местна власт.
Днес, 27 септември, в София беше учредена партия "Републиканци за България"
Част от медалистите по кикбокс на СК "ОПТИКС" Част от медалистите по кикбокс на СК "ОПТИКС" СНИМКИТЕ са предоставени от треньора на СК "ОПТИКС" Здравко Еров

Кикбоксьорите на СК "ОПТИКС" донесоха 14 медала от Държавното първенство

Написана от  Вторник, 18 Август 2020 09:59
Златен медал в дисциплината киклайт и бронзов в дисциплината лайтконтакт в категория до 50 кг. спечели състезателката на СК "ОПТИКС" Силвана Байкова
на Държавното първенство по кикбокс - татами стилове. На финала на киклайт Силвана се изправи срещу европейската шампионка, но запази духовно равновесие и самообладание, концентрира се и победи.
Първенството се проведе на 14 -16 август в базата на спортен комплекс "Камчия" и
бе за всички възрастови групи, включително и за ветерани.

Илчо Машев,

познат на панагюрската публика с успехите си в таекуондото, взе две сребърни отличия
- на лайтконтакт и на пойнт до 79 кг.

В дисциплината лайтконтакт      Гавраил Христосков      и                                        Николай Такучев

също спечелиха бронзови медали
 - Гаврил в до 63 кг.,  а Ники в до 42 кг.

Въпреки че за Герасим Генов, Йоан Гърчев, Мирослав Христев и Иван Велев
това състезание беше дебютно и те нямаха много време за подготовка,
и четиримата играха със сърце и се представиха много добре.
Герасим се класира на второ място на киклайт и на трето на лайтконтакт в категория до 57 кг.
Йоан
пък спечели второ място на лайтконтакт и трето на киклайт в категория +47.
Мирослав също се качи два пъти на почетната стълбица, за да получи своите два бронзови медала, завоювани на киклайт и лайтконтакт в категория до 74 кг.
В категория до 37 кг. на киклайт Иван се класира на второ място, а на лайтконтакт на трето.
 Макар да показа много добра игра, много малко не достигна на Стоян Солаков на лайтконтакт да спечели медал.

Треньорът на СК "ОПТИКС" Здравко Еров е доволен от представянето на своите състезатели и вярва, че те ще успеят да покажат спортните си качества и на държавното в гр.Каварна в началото на септември.