Следвайте ни и в социалните мрежи:

Днес е държавният дрелостен изпит по български език и литература за дванадесетокласниците и националното външно оценяване за седмоклассниците /също по български език и литература/.
Днес Православната църква почита паметта на свети велики царе равноапостоли Константин и майка му Елена.  По време на царуването на Констнтин през 313 г. се обявява свободата на християнската вяра.
Европейско първенство по самбо и бойно самбо се провежда в гръцката столица Атина. В него участват повече от 300 спортисти от 26 страни, сред които ии България.
Лидерът в българския рудодобив „Асарел-Медет“АД и през тази година ще отвoри вратите си за студенти и млади специалисти,
 На 18 май София беше домакин на петото издание на Европейския минен бизнес форум. Събитието се проведе под патронажа на министъра на енергетиката г-жа Теменужка Петкова
Випуск 2018 на СУ „Нешо Бончев“ покани своите учители на абитуриентски бал след сигнал за евакуация.

Юношите на ВК "Пан волей" победиха сопотчани, мъжете загубиха от "Родопа", Смолян

Написана от  Неделя, 11 Февруари 2018 18:17
Днес в зала „Арена Асарел“ юношите на ВК „Пан волей“ играха срещу отбора на "Металик", Сопот,
 като се наложиха над съперниците си с 3:0 /25,17,13,18/.
На 10 февруари мъжете на панагюрския клуб изиграха равностоен мач в А НВГ като гост на "Родопа", Смолян, макар крайният резултат да бе 1:3 гейма в полза на домакините. След като поведоха с 1 :0 гейма /25:17/и показаха много добра игра във втория гейм, много малко не им достигна и геймът /23:25/ отиде в сметката на "Родопа", коментира треньорът Росица Ангелкова. Тя разказа, че мачът е продължил точка за точка, но домакините са затворили следващите геймове /20:25,21:25/. "Така като гост отборът ни загуби с 1:3 гейма, но треньорският състав е изключително доволен от играта", каза Ангелкова.
Тя съобщи, че
следващата събота и неделя (17 и 18 февруари) девойките старша възраст  ще участват в турнир с 5 отбора: „Марица“- Пловдив, „Хебър“ -  Пазарджик, „Левски“ - Карлово, Тополово и „Пан волей“ - Панагюрище.
Пак на 17 февруари мъжкият ни отбор ще излезе срещу Сливен по програма от А НВГ.
На 18 февруари /неделя/ юношите ще играят в дербито на 9 кръг срещу отбора на „Строител“, Пловдив.