Следвайте ни и в социалните мрежи:

На 13 ноември екипи на полическото управление в Панагюрище извърши проверки на два адреса в Стрелча.
Европейският парламент потвърди във вторник предварително постигнатото през юни съгласие със Съвета на ЕС относно енергийната ефективност, възобновяемите източници

Ясни са финалистите в шестото изданиие на конкурса "Кмет на годината". Битката в тазгодишното издание е в 10 категории.
Вицепрезидентът на „Дънди Прешъс Металс“ и изпълнителен директор за България инж. Илия Гърков е първият носител на новоучредената награда
На 10 ноември панагюрските художници Нистор Хаинов и Пепа Машева, които са и учители съответно в СУ „Нешо Бончев” и ОУ „Проф.Марин Дринов”,
"АСАРЕЛ-МЕДЕТ" АД
                    гр. Панагюрище
                 НАБИРА ОФЕРТИ
за избор на фирма-купувач на следното оборудване:

Юношите на ВК "Пан волей" победиха сопотчани, мъжете загубиха от "Родопа", Смолян

Написана от  Неделя, 11 Февруари 2018 18:17
Днес в зала „Арена Асарел“ юношите на ВК „Пан волей“ играха срещу отбора на "Металик", Сопот,
 като се наложиха над съперниците си с 3:0 /25,17,13,18/.
На 10 февруари мъжете на панагюрския клуб изиграха равностоен мач в А НВГ като гост на "Родопа", Смолян, макар крайният резултат да бе 1:3 гейма в полза на домакините. След като поведоха с 1 :0 гейма /25:17/и показаха много добра игра във втория гейм, много малко не им достигна и геймът /23:25/ отиде в сметката на "Родопа", коментира треньорът Росица Ангелкова. Тя разказа, че мачът е продължил точка за точка, но домакините са затворили следващите геймове /20:25,21:25/. "Така като гост отборът ни загуби с 1:3 гейма, но треньорският състав е изключително доволен от играта", каза Ангелкова.
Тя съобщи, че
следващата събота и неделя (17 и 18 февруари) девойките старша възраст  ще участват в турнир с 5 отбора: „Марица“- Пловдив, „Хебър“ -  Пазарджик, „Левски“ - Карлово, Тополово и „Пан волей“ - Панагюрище.
Пак на 17 февруари мъжкият ни отбор ще излезе срещу Сливен по програма от А НВГ.
На 18 февруари /неделя/ юношите ще играят в дербито на 9 кръг срещу отбора на „Строител“, Пловдив.