От Дирекция "Бюро по труда" - Панагюрище обявиха, че тази седмица свободните работни места за специалисти с висше образование са:
РЪКОВОДСТВОТО и СИНДИКАЛНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ на
 "АСАРЕЛ-МЕДЕТ"АД
ИМАТ УДОВОЛСТВИЕТО ДА ПОКАНЯТ
От години Радослав Топалов има собствен сервиз за ремонт на леки автомобили и само от две години риболовът
Двама състезатели на СК" ОДИН" Панагюрище ДНЕС заминават за Беларус, за да участват в Световното първенство по таекуон-до,
В края на тази седмица - 26 август, кино "Модерен театър" подновява прожекциите си. Два филма ще могат да гледат почитателите на този вид изкуство.
Освен за поддържане на зъбите здрави и красиви пастата за зъби има много различни приложения.

На зоналното първенство 11-годишните хандбалистки на ХК "Панагюрище" се представиха отлично

Написана от  Събота, 10 Февруари 2018 22:31
На 10 февруари в Хасково се проведе  първият кръг от зоналното първенство на зона Тракия за 11- годишни момичета.
Възпитаничките на Любка Карагьозова и Георги Атанасов се представиха отлично с две категорични победи и една загуба с 1 гол. В първата среща малките панагюрски надежди победиха "Свиленград 2" с 17:3  /9:1 на полувремето/.
Втората среща със" Свиленград 1" се игра при изравнени възможности на двата отбора  - гол за гол,  и грешка за нашия отбор две минути преди края на мач ни лиши от равенството. Мачът завърши 10:9 за Свиленград /4:4 на полувремето/.
В третата среща - срещу Хасково, панагюрските момичета показаха завидни умения и победиха с 15:4  /7:2 на полувремето/, разказаха треньорите.
Тимът на панагюрки бе в състав: Антония Раленекова,Ева Дионисова, Даная Бобекова, Мария Карабойчева,Силвана Димитрова,Гергана Спасова,Мария Домусчиева,Цветелина Делова,Ивелина Шопова,Натали Игнатова,Николета Дюлгярова.
Според треньорите тези панагюрски хандбалистки имат голям потенциал, всички са със страхотни качества, които трябва да се развиват. Ако клубното ръководство намери средства този отбор да участва на Държавния финал за 11-годишни  момичета в Свиленград през април, това ще бъде страхотно начало за развитието на младите таланти, коментира Любка Карагьозова.