Последните творчески експерименти на майстора на илюстрацията и графиката Симеон Спиридонов могат да се видят в галерия „Артфорум”
С двудневен семинар на 13 и 14 декември в Костенец ще приключи обучителната програма за 2018 г. на
„МИКРО ВЮ ЕНДОСКОПИ ОПТИК“ АД – ПАНАГЮРИЩЕ

ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ:

СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ
На 10 декември Лайънс клуб – Панагюрище даде начало на седмата си поредна кампанията „Купи и дари“,

Успешно начало на състезателния сезон поставиха джудистите на СК "Бойни спортове"

Написана от  Вторник, 02 Октомври 2018 19:56
Джудистите на панагюрския СК „Бойни спортове” се представиха много добре на Международния турнир за момчета и юноши младша възраст,
провел се в Габрово на 29 септември. Състезанието бе посветено на 45 години джудо в Габрово и в него участваха състезатели от Румъния, България и Гърция.. Въпреки сериозната конкуренция, възпитаниците на треньор Александър Фръгов от СК "Бойни спортове" успява да завоюват призови места.

В категория 3 кг. Георги Динков спечели златото при момчетата и бронз при юношите.
Седмица по-рано на турнир в Пловдив джудистите на панагюрския клуб също показаха спортен дух и успяха да се преборят за медали. Георги Динков спечели златен и бронзов медал, Виктор Танковски в категория 46 кг се пребори за сребро при юношите, а Ивелин Танковски в категория 55 кг. спечели бронзово отличие.
Добро представяне в Габрово и призови места от Пловдив спечелиха Стивън Йорданов, който окичи гърдите си със сребрърен медал, и Мартин Цеков, класиръал се на трето място. бронз.
Успешни крачки в джудото направиха второкласниците Ивайло Чочев и Ивайло Дерменджиев, които за първи път излязоха на състезание. Треньорът Александър Фръгов е доволен от представянето на всички участници в двата турнира.